Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Kałęczyn

Kałęczyn, warmińsko-mazurskie

  • 85 000 zł
  • 1 610 m²
  • 52,80 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Jan Łagu...

Skontaktuj się

Działka budowlana Kałęczyn

Kałęczyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

85 000 zł

1 610 m²

52,80 zł/m²

Działka budowlana Kałęczyn

Zaktualizowane: 11 maja 2026

85 000 zł 1 610 m² 52,80 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 85 000 zł (52,80 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

EGRO Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1610 m.kw. w miejscowości Rańsk, gm. Dźwierzuty, pow. szczycieński, woj. warmińsko-mazurskie. Można uzyskać warunki zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący.

LOKALIZACJA:
Rańsk znajduje się ok. 12,3 km od Dźwierzut oraz ok. 18,5 km od Szczytna. W miejscowości Rańsk znajduje się poczta, sklep spożywczy, kościół. (...)

Agent

Andrzej Jan Łaguna

512 035...

512 035 151

512 035 151

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Jan Łaguna

512 035...

512 035 151

512 035 151

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: