Dom Kałęczyn
Kałęczyn, mazowieckie
- 2 199 000 zł
- 290 m²
- 7 582,76 zł/m²
Iwona Kryńska
Skontaktuj się
Dom Kałęczyn
Kałęczyn, mazowieckie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Dom Kałęczyn
Zaktualizowane: 14 maja 2026
2 199 000 zł 290 m² 7 582,76 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
dom wolnostojący
8
2 700 m²
tak
2016
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
8Powierzchnia działki:
2 700 m²Miejsce postojowe:
takRok budowy:
2016Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 2 199 000 zł (7 582,76 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: księga wieczysta
- Charakterystyka domu 290 m², 8 pokoi; stan: dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2016
- materiał budowy: gazobeton
- okna: plastikowe
- Działka: 2 700 m²
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Media: kanalizacja
- Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: PL Nieruchomości - Grodzisk Mazowiecki, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: D-92897-6
Lokalizacja
- Adres: Kałęczyn, Grodzisk Mazowiecki, grodziski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż duży dom położony na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego.
Nieruchomość idealna dla osób poszukujących ciszy i prywatności, z jednoczesnym szybkim dojazdem do Warszawa.
Dom wybudowany w 2016 roku o powierzchni 300 m, usytuowany na działce o powierzchni 2700 m.
Parter (ok. (...)
509 000...
509 000 051